detayları gizledetayları göster

Camlı Merdiven Korkulukları

Camlı korkuluklar, birçok alana şık bir görünüm kazandıran en son teknolojidir. Alüminyum korkuluklara kıyasla oldukça şık olan cam korkuluk ürünleri; Kolayca temizlenebilir özelliği ile tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Camlı korkuluklar, birçok alana şık bir görünüm kazandıran en son teknolojidir. Alüminyum korkuluklara kıyasla oldukça şık olan cam korkuluk ürünleri; Kolayca temizlenebilir özelliği ile tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Güvenli ve yüksek dayanımlı cam korkuluklar, daha fazla insanın yoğunlaştığı yerlerde kullanılır.

Ayrıca, ortaya çıkan teknoloji ve tüketici talebi, sonuçta ortaya çıkan cam korkuluk ürünleri sistemi kullanılarak sunulan özel bir üründür ve uzun Ar-Ge çalışmalarına neden olur. Bu korkulukların yeni nesli patlama ve ani sıcaklık değişikliklerinde çizilmelere karşı dayanıklıdır. Estetik görünümü ile muadillerine kıyasla önemli avantajlar sağlayan temel sistem, cam korkulukların kullanıldığı her alanın farkını ortaya koyuyor. Diğer ürünlerden daha sağlam ve şık tasarımı olan bu sistemler, uzmanlar tarafından üretildiğinde en iyi kullanımı sağlar. Odalara ferah ve modern hava katan camlı korkuluklar, merdivenler, balkonlar ve iç mekanlarda özellikle tercih edilir. Paslanmaz özellikler ve şık tasarım ile binaların iç ve dış cephesine çok önemli katkılar sağlayan cam korkulukları güvenle seçebilirsiniz.