detayları gizledetayları göster

Cam Balkon Sistemleri

Çerçevesiz açılır kapanır cam, aldığınız ışık miktarını azaltmadan yağmur, kar, rüzgar, toz ve kuşları balkonunuzdan uzak tutar. Bu koruma, balkonun iç yüzeylerine ve yapılarına bakım ve onarım için harcanan daha az zaman ve para demektir. Balkon kaplamaları, gürültü seviyelerini% 50'ye kadar düşürür, bu nedenle evinizde rahatça dinlenebilir ve daha rahat uyuyabilirsiniz.

Çerçevesiz açılır kapanır cam, aldığınız ışık miktarını azaltmadan yağmur, kar, rüzgar, toz ve kuşları balkonunuzdan uzak tutar. Bu koruma, balkonun iç yüzeylerine ve yapılarına bakım ve onarım için harcanan daha az zaman ve para demektir. Balkon kaplamaları, gürültü seviyelerini% 50'ye kadar düşürür, bu nedenle evinizde rahatça dinlenebilir ve daha rahat uyuyabilirsiniz. Ayrıca, geri çekilebilir camımızın güvenli olduğunu bilerek, alt katlarda olanlar için artan güvenlik anlamına geldiğini rahatça görebilirsiniz.

Akbay Group tarafından tasarlanan cam bir balkon, temel işlevini değiştirmeye gerek kalmadan, evin her yanında ihtiyaç duyduğumuz o ekstra alanın keyfini çıkarmamızı sağlar. Balkon evin geri kalan kısmının yapımından ayrı kalmaya devam edecek ve brüt yaşama alanına dahil olmayacaktır. Buna rağmen, hava durumundan bağımsız olarak ve yıl boyunca görünmeyen bir dizi olanak sağlayacaktır. İlkbaharda ilkbaharda güneşli bir kahvaltı keyfi, sevdiğiniz koltukta yağmurun yağmurunu izlerken sakinleştirici bir fincan çay, son akşamın romantik mum ışığıyla akşam yemeği, buz ve kışın korunaklı egzersiz bisikletinde birkaç kilometre keyfi güneşli bir kahvaltıyla karşılandı. rüzgarlar - sonsuz olasılığın yalnızca birkaçı bunun gibi bir alan sunabilir.